Menu Zamknij

Wakacje w bibliotece

Drodzy rodzice, mamy wspaniałą wiadomość! Od 22 lipca do 3 sierpnia w ramach programu Lato w teatrze organizujemy wraz z Fundacją Kosmos warsztaty teatralne dla dzieci w wieku 7-14 lat.

To doskonała okazja, by spędzić czas w kreatywny sposób. Pod okiem doświadczonych instruktorów dzieci będą rozwijać wyobraźnię, talenty aktorskie, manualne i plastyczne, uczestniczyć w pieszych wycieczkach na łono natury oraz zabawach ruchowych. Przygotowaliśmy bogaty program, który zapewni nie tylko rozwój artystyczny, ale także niezapomniane przygody i możliwość nawiązania nowych przyjaźni. Zwieńczeniem warsztatów będzie premiera przedstawienia przygotowanego przez Wasze dzieci, podczas którego młodzi artyści będą mogli zaprezentować przed rodzinami i przyjaciółmi swoje umiejętności.

Kiedy? Od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-15:00 W soboty: 9:00-12:00

Gdzie? Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Danilewicz Zielińskiej w Aleksandrowie Kujawskim

Liczba miejsc ograniczona! Zapisy od 26 czerwca (środa) godz. 9:00 pod numerem 660350499. Warunkiem uczestnictwa dziecka jest dostarczenie do 28.06.2024 r. (piątek) wypełnionej przez rodzica lub opiekuna karty zgłoszeniowej oraz załączników dostępnych do pobrania poniżej lub stacjonarnie w bibliotece.

Lato w teatrze jest programem Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego finansowanym ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Zmień rozmiar
Zmień kontrast